D100X22/43 POT mágnes ferrit betéttel M12 belső menetes csappal.
Raktárkészlet: 24 db
POT mágnes ferrit betéttel
Mérete: D100x22/43 mm.
Mintegy: 98kg. is megtart
Fazék bevonata: Zink
Önsúly: 874g.
Max. hőm. 110°C
Menet: Belső M12
  • Ferrit betétes POT mágnes előnye:
    Jó korrozióállóság
    Magas műkődési tartomány: 200°C
    Kedvező ár a Neodym betétesekkel szemben
    Hátránya:
    Kisebb tartóerő a neodym betétessel szemben.
  • MennyiségKedvezményTermék ára
  • Anyag-
    Ferrit
    Max. Hőmérséklet °C
    Maximum: 200 °C
    Magasság-
    43 mm. +-0,1 mm.
    Külső átmérő-
    D= 97 mm. +-0,1 mm.
    Fazék magasság-
    22 mm. +-0,1 mm.